AloKurban Hizmet Aracı

Posted By on 09/12/2015

AloKurban Hizmet Aracı

 

Kayıtsız bu sektör bu şekilde KDV geliri oluşur hizmet için tekrar döner.ü Hayvana eziyet edilmeyeceği gibi hij yenik koşulda hizmet olacak dini inanç olacağında hizmet çevreye Zarasız insan onurunu önemsemeye koşullar yaşanabilir çevremiz olur.

ü Hizmet arcını her bölümünde kamera olacağından dolayı hizmetin yapılışının her safhasını özel uydu kanalı ile seyredilmesi olacağından çekimin görüntüde olacağında kulak numarası ekranda olacak işlem bitince kulak numarası et kutularına yazılacak ve hizmeti alacak eve intikalini gösterecek çekimlerde olabilir.

Hayvan kesileceği ortamdan kesicisinden başka canlı olarak görmesi tek olur. ü Belediyeler bu tür hizmet araçlarından kaç tane olursa yeterlidir diye belirleme sayısını minimum olarak belirleyebilir.

Bu tür hizmeti isterse belediye bizzat yapar isterse kuralları koyar ihaleye açar bütün hizmetleri verebilecek yeterliliği olabilecek kurum ve kuruluşlara ihale yolu ile bu hizmeti yaptıra bilinir. Kontrolü ile ilgili tarafların kontrolünde verilir.

Hayvanın kanı ve işkembe içi dışkılar çevre kirliliği oluşturmadan hizmet aracı marifeti ile çevre düzeni kuralları korunarak hizmet zinciri devam eder. ü

Hizmet aracının marifet kiriterleri şöyle olmalı (alo tel) araç donatıları araca bağlı aracın gövdesinden dışarı çıkan ve teker seviyesine yere inen kabin bu kabin yere inince hayvan bu kabine doğru yürüyerek kabin açık baskül kantarları.

gibi hayvan kabine binince dört tarafındaki kanatlar otomatik olarak kalkacak kanatlar kapanınca araca bağlı bu kabin motor vasıtası ile yere inişi gibi tekrar aracın gövdesine dönüşü ile hayvan araca çıkınca araç içindeki kesim bölümüne getirilen hayvanın hareket alanı daralmış olur.

 

birincihaber25

Kesim bölümü yarım tur yan yatmasıyla ile hayvanın boğazını kesme ilahileri ile boğazı kesilen hayvanın kanı akacağı hazinede toplanacak kan akışı tamamlanınca hayvanın derisinin soyulma bölümüne alınacak bant ile derisi soyularak iç organları ile birlikte işkembesi boşaltılma torbaları bandı marifeti ile kokulu bölüm gövdeden ayrılır.

Gövdede kemikli eti baş ayaklar sırt boyun bölünerek büyük parçalara ayrılan parçalar hijyenik korunmuş taşınma durumundaki kutulara konarak hizmet isteğindeki kişi veya kuruma intikal edilme zinciri araçlarla istenilen adreslere intikali temin edilmeli. ü

Canlı hayvanı yerde yürür durumda iken hiç üzmeden hizmet aracına almak için teknik donatısı ileri bilgi tekniği ile oluşturulmuş araç hizmet vermeli ü Yanlış yerlere park edilmiş aracı çekici vasıtası ile hizmet yapılıyorsa ü

Tam teşekküllü bilgi hizmet teknolojisi ile donatılı hizmet süresindeki işlemleri görüntülü ekrandan seyretme marifeti ile hizmet alacak olan tarafı evinde televizyonunu oturduğu yerden seyrederek gerektiğinde Internet üzerinden duruma mudahıl olabilecek hizmet aracını alo kurban hizmet kurumu marifeti ile alma imkânı neden olmasın?

 

Milat tarihi 1999 Depreminden sonra Ülkem için düşündüğümü kaleme aldım paylaşılmasını istediğimi ilgili kurum ve makamlara gönderdim. Ben T.C.vatandaşı Osman Zor İle ile iletişim kurmak isteyenlerin dikkatine 0264,2770082—/  0545,5560618 —İLETİŞİM-25-

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir