Aydın Görüş

Posted By on 09/12/2015

Aydın Görüş

 

Uzun vadeli proje ön görüsü olan aydınların konuşmaları kadar fikirleri olmalı ki kalemine yansısın kalemi olmayan aydınların kalemi olan aydınlarda fikirlerin olgunlaşmasına yakın olmalı ve fikir üreten aydınlar irade karalılığını kurgulama boyutunda yetersizliğin çözüme formül açılacaktır.
Uzun,vadeli proje düşünürlere ışık oluşturmak. Aydın düşünürler çözümsüz hiçbir sorun olmayacağını açık ve net olarak söyleyenler bölgesindeki yatırım hizmetlerini planlama aşamasında sorgulamalı.

Uzun yıllara hizmet edecek projelerin uygulanmasını önermeli fikri olan insanlar ile bilim adamlarının ortak görüşlerini proje oluşumuna taşıtılmalı söylemlerin eyleme dönüşme dayanağı halkın refahı için düşünmek aydı demektir.
Gar projesinin yerinin ofisin oraya veya Mithatpaşaya taşınması kısa ömürlü olur demesi asıl yerinin Arifiye de olması doğru olduğunu söylemek doğru fikirleri kutlamalıyız.

 

birincihaber27
Büyük düşün neden büyük iş yapılamaz büyük iş demek için gelecekteki nesiller sizin?
Yaptığınızı bozmadan koruyarak yaşayacak projeler büyüktür.
Anlamını bugün doğru okuyalım Büyükşehir olmanın genişleme anlamı ve büyümeyi algılamalıyız?
Garın Arifiye ye gitmesi en doğru karardır
Şehirlerarası otobüs terminalinde Arifiye ye yakın yapılayacağını bilmeliyiz bu otobüs terminalininde artık başlanılması gerek çünkü şehirlerarası Sakarya ya gelen ve giden için büyük zulüm oluyor.

Bu birbiri ile ilintili projelerin uzun ömürlü mekânlarda olması gerek.

Milat tarihi 1999 Depreminden sonra Ülkem için düşündüğümü kaleme aldım paylaşılmasını istediğimi ilgili kurum ve makamlara gönderdim. Ben T.C.vatandaşı Osman Zor İle ile iletişim kurmak isteyenlerin dikkatine 0264,2770082—/  0545,5560618 —İLETİŞİM-27-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir