Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Halasının oğlu Yahya Birinci’ yi ağırladık

Posted By on 21/12/2018

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Halasının oğlu Yahya Birinci’ yi  ağırladık

Sakarya kültür ve doğal kaynakları koruma derneği      Başkan, Osman Zor. Dernek yönetim kurulu üyesi Musa İnan. Hasan Kılıç Birlikte Sakarya da ki Cevre kirletenlerini sahada kim kimler KIRLETMIŞ olduğunu canlı olarak iletişim kurmayı ilke ediniyoruz?

Önce eğitiyoruz sonra öğretiyoruz Çevrede ki her varlık? Yaratan ilmi ile yaratıldı Can canlı olduğu canlılar bir birine muhtaç olduğunu anlama anlatmayı İLKE ediyor ve öğretiyoruz?

Doğayı çevreyi, , KIRLETENLERI, , alanda kim kimler kirletiyor Adrese Odak olarak Alandaki yerleri canlı olarak görür kim kimler kirletiyorsa bizzat Medeni bir dilde konuşuyoruz?

Milimim onur kırmadan konuşarak çevremizi koruyalım Bir nefes olmadan ölürüz? Doğrumu sözü Son nefesİ veren ölüm yatağında insanlarda görüyoruz Her zaman GÖRÜYÖR görüyoruz.?

BOLGEDEKİ İnsanlar gerçekle yüzleşince ari duru saydam samımı olarak insanlara yaklaşınca her bir insan tam bir çevreci oluyor?

Arazı de ki kirlilikleri denetleme, , devam ederken bir cay molası verdiğimiz bir köy kahvesinde insanlarla sohbet ederken Hasan Kılıç arkadaşımız bir telefon konuşması oldu?

Hasan Kılıç telefonu kapattıktan sonra konuştuğum aile dostum REIZ Cumhurbaşkanı Tayip Erdoğan İN Halasının oğlu YAHYA BIRINCI Rize den donuyor İstanbul’a Ankara dan bu tarafa geliyor?

YAHYA BIRINÇI NİN Annesi ziyaretinden donuyor… Rize ye gidemedik barı yolda karşılayalım da hayırlı şifa da bulunalım annemize Hayırlı Bulur inşallah anneye diyelim Deyince Hasan Kılıç, , hay hay tabı ki karşılayalım dedik?

Otoban üzerinde, , Islak köfte, ,Tesislerinde buluşmak üzere diye bir telefon konuşması oluştu konuşma sonucu adres teyit oldu okeylendi?

erdogan1 erdogan2 erdogan22

Sakarya da ki İSLAK KÖFTE tesislerine hep birlikte gidip YAHYA BIRINÇI Yİ beklemeye başladık ve epey bir zaman sonra YAHYA BIRINCI Islak köfte tesislerine geldi. Arabadan inince hoş boş ettik arkadaşlar ben akşam vaktİ namazımı kılayım sonra sohbet ederiz dedi ve namaza mescitte gitti NAMAZ SONU

Tanışma da uzun sohbet oldu. Günlerin akışı yaşamın olağan seyrinde artılar eksiler konuşuldu.?

Sohbet in devamı daha sonra konuşmak üzere nokta kondu vedalaşarak ayrıldık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir