GÖNÜLLÜ SİVİL TOPLUM KATMANLARI İLE İLETİŞİMİ

Posted By on 19/08/2022

       GÖNÜLLÜ SİVİL TOPLUM KATMANLARI İLE İLETIŞIMİ

       SİVİL toplum katmanları ile doğru iletişim kurulum yaşamın AS sorunları zamanında bilir? Ve sorunlar birinci elden doğru bilinir ve sorun çözümü daha kolay bilinir Donuşum ve verim artar.

       SİVİL toplum örgütler yaşam i tabanda birlik beraberlik dayanışma olmazsa olmaz? Ortak aklın işletildiği kurumlar bu noktasında kurum ve kuruluşlar ile canlı doğrudan iletişim kurulma. Olmalı

       SİVİL toplum katmanları bir milletin ana unsuru çimentosudur.  Toplumun AS değerler kültür akışında İlke geçmiş, bu gün, yarın yarınlar, ortak aklın işletildiği bu SİVİL kurumlar ARI DURU korunacak SİVİL bu kurumlar BİR MİLLETİN AS UNSURLARIDIR.

       SİVİL toplum katmanlar in etkin yetkin yöneticileri ile katılım kararlarda Belediyelerde encümen toplantılarında konun önemine binayken ılgınlı taraf gönüllü SİVİL toplum yetkilisi kararlar a çağrılmalı

        SİVİL toplum katmanları Bir şehrin çimentosudur. SİVİL toplum örgütler i için belediyeler ortak ilke ortak aklın uyumu için dayanışma kültürü olması? SİVİL toplum örgütleri adres olarak bir birlerine yakın ve hatta zincirleme mekânlar i yerler i belediye tarafından hazırlanmalı.

       SİVİL toplum katmanları ile belediyeler ilke ortak aklı kültür boyutunda her farklı örgüt ile ortak proje ortak akıl bazında ortak projeler üretimde ortak ilke ile uygulamalı.

        SİVİL toplum katmanları önce milli şuur ilke yerel projeler üretmeli ve projeler i geniş katılım birliği ilke? Milli şuur akıl tabanda birlik olup SİVİL TOPLUM bir beraber dayanışarak projelerde kaza- nim ortak akıl ile maksimum israf olmadan; donuşum u kazanım i üretim ile üretim olmalı.

       SİVİL toplum katmanlar bulundukları şehirlerde kurumlaşmış tüm kesimlerle proje bazında birlik beraberlik KAZAN mantığı ilke bilinci ile proje üretim imkânı olan projelerde ortaklıklar kurulmalı.

        SİVİL toplum katmanlar bir birleri ile dayanışma i ortak aklı birleştirme formül formülü ile dun ya da arz ve talebin ışığında öncelikli projeler i takibi ile proje, uygunsa talep olunmalı.

        Ortak aklın ışığında güç birliği ile evrensel proje i takıp ederek uygulanabilir projelere Talip olup uygulama imkânı ile ortak akıl birlik beraberlik ile projelerden üstlenerek uygulama yapılabilir.

       SİVİL toplum katmanları her birerler i kurumlaşmasına göre üye seçiminde mesleki uzmanlardan üye üyeler kaydı yaparak projeler nasıl yönetilir i kendi üyeleri tarafından verimi yüksek olur.

      SİVİL toplum katmanlar i için bir vilayet pilot bölge olmalı. Bu örnek bölge SAKARYA NIYE OLMASIN

      Sakarya yöresel olarak coğrafi yerleşim topraklar in verimi tarım a uygun topraklar olması ve tarım topraklar ve kırsal bölgelerin bir kısmı orman bir kısmı verimli? BİR kısım yerler i de ÖZDE Bakır yerler    

      Bu bölgenin yönetilmesin de evrensel düşünüp yerelde verimi artıracak?  Örnek projeler üretim- de ortak aklın İLE üst düzey yöneticiler bir birler i ile ortak akıl IŞIĞINDA PROJE ÜRETİP UYGULABİLME DURUMUNDA SAKARYA PILOT BOLGE OLABILIR DIYE DUŞUNUYORUZ tıkla www.osmanzor.com -1-

   BŞK OSMAN ZOR   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir