Merkez Belediye Başkanı Süleyman Dişli Vaadi – Wc –ve- Banyo

Posted By on 13/08/2015

Orhan Camı deki yeraltı WC sine eyvallah? + Birde WC misali halka acık. Banyo sözünüz vardı, bekliyoruz?

Kamuya aÇık hamam sözü? Yapacağımız Kültür merkezinde birde hamam yaparız? Orhan Camı yanı yeraltı-WC- Yapmayı söz varırken Birde ayni şartta bedelsiz birde hamam yapma?

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Bilmek istiyor. Süleyman Dişli Sözünü yerine getirir. Sakaryalı seçmenin büyük çoğunluğu başkan Parasız yaptırdığı-WC- Ve banyo Yapar. Sakarya’da yaşayan insanlar Banyo yapa parası olmayan insan için WC misali banyo hizmetini de beklemede?

Sakarya’da yapılan Kültür değerlerden Türkiye’nin diğer vilayetlerine örnek oluyor sa? Bedelsiz hizmet Osmanlı kültüründe görülür. Osmanlıların torunlarını anlamak için? Dokudaki arkeoloji ve yazılı belgeler Günümüze ışık tutar? Tarihe geçen karşılıksız hizmet yapan insanlar geçer?

Büyük düşünmeyen büyük iş yapamaz. Sakarya’da (-50-) Bini aşmış üniversiteli geç bu şehirde yaşıyor? Ekonomik sıkıtı yaşayan bir kisin genç için bedelsiz hizmet önemli. Yüksek okul okumak için her kuruşa ihtiyaç varken? Kamu yararına (-VC. Banyo-) Hizmeti bedelsiz Olursa? Sakarya örneğini yarınlara taşıyacak bu nesil? Sakarya da ki güzellikler yârinki tarih kitaplarında yer olur.

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Derneği- Yönetimi Süleyman baş Ziyaretinde Osman zor Başkan Süleyman Dişli ile söyleşide öncelik olan ( VC ve Banyo ) Kurgu?

Sakarya da (-50-) bin aşmış çocuk yaşamakta ( VC ve Banyo ) Bedelsiz öngörü kabulü – 0- gün, ölümlü bulan Süleyman başkandan –VC- yi yaptınız Eyvallah ve Banyo yapılmadı En Az Banyo- VC- Kadar Önemlidir? Bu günün gençleri yârin yöneticileri olacaklar. Sakar dan dan, güzel hatıralarla ayrılan gençler? Sakar yanın tanıtım elcileri olurlar.

suleymandısli1122(2)

Süleyman başkan Sakarya kültür ve doğal kaynakları koruma derneği yeni Yönetimi ziyarete gelmede VC-Banyo Hizmetin yapıldığını öğrenme umuduyla Yen bir buluşmada umarız? Zincirin halkalarına eklenmiş olur   www.osmanzo.com  SAKARYA KÜLTÜR VE DOĞAL KAYNAKLARI KORUMA DERNEĞİ BAŞKANİ OSMAN ZOR

Orhan Cami Önü Ücretsiz Halk Tuvaleti

tuvaletler

1700 m2 inşaat alanı, altı 2 metre, zemin üstü 80 cm olmak üzere şehir merkezinde vatandaşların ücretsiz olarak kullanabildiği modern halk tuvaleti, şehir estetiği düşünülerek yer altında hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir