MİLLİ KALDIRAÇ ALTUN PARA

Posted By on 18/08/2022

                                               MİLLİ KALDIRAÇ ALTUN PARA

             ALTUN SARI KÂĞIT PARADA ŞİFRE OKUMA KODU KONACAK DEĞERİ OKUNACAK

ALTUN sarı kâğıt para kararı verilince Ülke İnsanlar bu kararı önemseyecek uyum u çabuk olur.

[Belgeden bir alıntı veya ilginç bir noktanın özetini yazın. Metin kutusunu belge içinde herhangi bir yere konumlandırabilirsiniz. Kısa alıntı metin kutusunun biçimlendirmesini değiştirmek için Metin Kutusu Araçları sekmesini kullanın.]  

 EURO Kararı alınırken ilk önce çekirdek Ülkeler ile işbirliği yapıldı ve kurallar kondu.

DOLAR Esaretine; Alternatif== ALTUN SARI KÂĞIT PARA KALDIRAC talep uyum u ortak akıl ALTUN.

      TÜRKİYE ALTUN değerinde kâğıt para konusunda ilk önce iş birliği yaptığı Çekirdek Ülkeler belirleyerek özde fikir birliği ortak yol yöntem dayanışma yol yöntem ön akit belge imzalar ve öyle başlar.  ALTUN değerinde sarı kâğıt para özde ortak yol olur.

      İnsanlar bire bir yaşamına dokunmada nasıl Akıllı telefon alo derken yaşamında yön yöntem ilke ise Dünyada dolaşımda ses alo Telefon ortak değer olma kabulü olduğu gibi

      ALTUN değerinde ki sarı kâğıt para da o oranda sevilecek İnsanlar Yaşamında olmazsa olmaz olacak. ALTUN ***ALTUN Dünyada her Ülkede ALTUN var. ALTUN sevgisi İnsanların ortak talebi olur.

      TÜRK Ataları milattan önce -700- yıl önce yaşamış İnsanlar buğun ki nesil torunlar Türk milleti Türk devlet İnsanlar bilgi birikim -700- yıl önceki O AKIL tarihte nice devletler kurdu yönetti.

      BUGUN halen dünya da saygın seçkin etkin üstün zekâ fikir akıl ortak pay değerler üretme bu konu dada önder Ülke TÜRK DEVLETİ OLABİLİR.

     ALTUN sarı kâğıt para iletken araç kaldıraç işleme formül işlemde ÇIĞAZ okuma şifre kodu para ÇIĞAZA okutulunca para dünyada geçerli değer ALTUN fiyatı üzerinden okuma olur ve işlem yapılır.

      PARADA Okuma para şifre kodunda var Olduğu için ÇIĞAZ okumayı tıklayan görevli CIĞAZ okuma yapar Ekrana yansıtır Ekranda paranın ALTUN değerinde ki karşılığı okunur işlem tamamlanır.

     İşlem araç kaldıraç olan para taşıyıcı değer para karşılığında ki işlemler alım satım her ne işlem varsa taraflar işlemlerini rahatlıkla ALTUN sarı kâğıt kâğıt para ile yaparlar. www.osmanzor.com    

      Sakarya kültür ve doğal kaynakları koruma derneğindeki Bilim Kurulu fikir hareketi kafa yorma akli. 11 / 11 / 2020. ARZ EDERIM  

      MİLLİ duruş ortak aklın işlemde çeşitli zamanlarda ki çalıştan tutanakları olgunlaştıkça ortak akıl Bilgiler belgeler sentez olarak ÖZDE ALTUN SARI KAĞİT PARA işletime bilgi belge ortaya çıktı.

      Bu ortak aklın ışığında ÖZDE MİLLİ belge ortak kaldıraç ALTUN SARI KÂĞIT PARA ortaya cıktı.

ŞIMDİ KARAR Ülke yöneten otorite bu bilgi belgeyi işletecek ortak yol yöntem kararı alma zamanı geldi Ülkemiz için bu MİLLİ proje hayır olur. Hayırlı olur İnşallah Tarih sayfaları bize de yer verir Her halde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir