Örnek Valiler

Posted By on 13/08/2015

Örnek Valiler

VALİ GÖREVİ ÖRNEK   İNSAN VALİLER  

Rahmetli Recep Yazıcı oğlu, görev yaptığı vilayetlerde rutin göreviyle yetin meyan örnek vali örnektir.  

İnsan her vilayete eser kültür değerkatı ve A,B,C, vilayetteki görevi sırasında valilik makamını her insana acık tutmuş.  

O şehirdeki öncelikleri yereldeki insanlarla belirleyerek sıralayıp birlikte paylaşmış zamanlama i de O insanlarla katilim yaparak hizmeti hızlandırmış şehirdeki işler en hızlı bir şekilde yapılmış insanlar mutlu vali mutlu.  

Rahmetli Recep Yazıcı oğlu yönetim şekli bir aile yönetimi veya aile şirketi gibi kararlar i yöre insanların heyecanını yükseltmiş kusur oranını azaltmış hizmeti başarıda zirve yapmış. Örnek vali Recep Yazıcı oğlu görev yaptığı vilayetlerdeki eserleri yazmakla sayfalar almaz diyen ilgililere itibar ediyor kendisine rahmet diliyoruz.        

  Nuru Okutan. Sakarya da görev yaptığı zamanda Sakarya deki doğal güzellikleri meallerine giden ve görerek neler yapılabilir durumu bizzat gözleyen vali oldu.?  

Sakarya deki doğal güzelliklerin bakır durumda olan, 1- yaylaları,2-  ormanları,3- akarsuları, 4- şaleleri, 5- golleri- 6-deniz, bu değerleri.  

Sakarya da ilk defa VALİ, Nuru Okutan, Yaylarların olduğu yerleri ziyaret etti, Basın medya ile birlikte ziyaret yaptı. Ve yörede yaşayan insanlarla iletişim konuşma yaptı. Ve doğayı bozmadan yapılar olmalı ve yayla şenliklerinde, Yaylarda ev sahibeleri evinin bir odasını pansiyon yapabilir. Vali Nuru Okutan önerdi. Yaylada evi olanlara gelir ve misafir olan insanlara da tatil odası olur. Hizmet model misafire bedel karşılığı yemek verilmeli.  

Orman içlerinde hayvan otlatanlar ve piknik yapanlar ateşe sıkara izmaritine dikkat edecek ve denetim için her birey göreli olun. Akarsuları kirletmeden koruyup ve enerjiye dönüşecek aktiviteler projeler değeri artırır. Akarsular kirletilmeden yapılacak iş ve işlemlerde kurum ve kuruluşlar ortaklaşarak proje ve şelalelere çeşitli kaynaklar iş birliği ile yapılır ve bölgeye özel hizmetler değer olur.   

DF0000000001

Göller canlılığın yaşam enerjisi su her canlının yaşamsal olmazsa olmazıdır golleri koruma koruma projeleri ile zenginleşebilir. Kara denize kıyısı olan Sakarya vilayeti denizden çıkan ürünler balıklar ve sahil kumu liman ve tatil beldesi ve kazanımlar şehir kültürü değişim gelişmişlik vizyonu. VALİ Nuri Okutan Akarsularda raptık yaptı ve gollerde yüzülebilir golleri malinde yaşadı yüksek rakım tepelerde. Paraşütle uçuş yaptı. Sakarya nehrini değerlendirecek projeler yapılabilir kayıtlara koydurdu. Tarih eser üretenleri yazar kutluyoruz.  

www.osmanzor.com  

SAKARYA   KÜLTÜR VE  DOĞAL   KAYNAKLARI   KORUMA  DERNEĞİ  BAŞKANI OSMAN  ZOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir