Sakarya Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Dernek ziyareti

Posted By on 19/12/2019

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği başkanı Osman ZOR, başkan yardımcısı M.Baki ARDIÇ, Orhan KAHRAMAN, Sakarya Erenler İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ayhan ERSOY ‘ u ziyaretinde , kültür erozyonu ülkemizde ve dünya da , dünya nüfusunun çok küçük bir minyatürü holdingler, insanı robotlaştırmak için , ürettikleri projeleri insanlığa dikta ediyorlar.

Kültür erozyonu dünya da ve ülkemizde bu ( az ) ile devam ediyor. Ülkemiz adına ortak aklın insanlığa ışık tutacağı noktada Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğinin hazırladığı bilimsel dosyanın ruhu ( büyük aile çöküşü ve ekonomik bağımlılık )

Kültürel erozyonun  toplumsal barışı  bozması … Milli eğitim müfredatında matematik dersi olduğu gibi, evliliğe hazırlık dersi olmalı. Olmalı ki büyük aileyi tekrar kazanabiliriz. Konuşmalardan vekil müdür Erhan ERSOY  konuşmaların tamamı doğrudur, milli eğitim personeli olarak elimden ne katkı gelirse , ben hazırım demesi güzel bir davranış.

Ekonomik bağımlılığı dayatan, dünya nüfusunun minyatürü, yani banka şubeleri marifeti ile dünyadaki insanlığın , ver paranı , al kartı, cebinde paran olmasın , kartın olsun! Kart marifeti ile bireyin cebini kontrol ediyorlar. Ev al, dükkan al, arsa al, tarla al, mal al, mülk al, gemi al, uçak al ( amma ) bana gel, ben sana referans olurum. Önce paranı bankama yatır, benim kontrolüme bir gir, ondan sonrasını ben yönetirim, nasıl mı? ne alacaksan banka o varlığın üzerine ipotek koyacaktır….

Milli şuur, hansın hunsun bankası değil  vatandaş ,birey kimliği olan herkesin, altın hisseli banka ortaklığı,minimum bir lira ,maksimum ne kadar gerekiyorsa, kimliği olan her birey ,milli bankanın, yani altın hisseli bankanın ortağı olup, esaretten kurtulma imkanı vardır. Hansın ,Hunsun sermayesi yoktur, bireyden alır, bireye satar ,karını kasasına akıtır. Milli şuur ,altın hisse banka mantığı,72352488_972366916449079_3011552092096561152_n (1) her insanın , her kimliği olanın ortaklığında kurulan banka , milli banka olur.

Yukarıda ki konuşmalar vekil müdür Ayhan ERSOY , bu sözlerin tamamına katılıyorum. Bana vereceğiniz  bilimsel dosyanın içeriğini , harf harf inceleyeceğim. Umarım benim de bilimsel dosyaya bir katkım olur. İleri ki zamanlar da daha sık görüşme ümidi ile birlik beraberliğe köprü oluruz inşallah. Sayfa okurlarımıza saygı , hürmet arz ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir