Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Dernegi Milli Ağaçlandırma Günü’nde fidan dikti

Posted By on 11/11/2022

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Dernegi T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen “Milli Ağaçlandırma Seferberliği” kapsamında fidan dikti. “Geleceğe Nefes” adıyla düzenlenen etkinliğe Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Dernegi Başkanı Osman Zor ve Yöneticileri de katıldı.

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Dernegi Başkanı Osman Zor, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Milli Ağaçlandırma Seferberliği”ne katıldı. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı koordinasyonunda Türkiye genelinde gerçekleştirilen fidan dikme etkinliklerinde SAKARYA ‘da fidanı toprakla buluşturdu.

Sakarya’da Kuzey Marmara otoyol şantiyesin gerçekleşen fidan dikimlerine Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Dernegi Başkanı Osman Zor ve Yöneticileri birlikte yöneticiler de katıldı.

Kuzey Marmara otoyol şantiyesinde düzenlenen etkinliğe katılım sağlayan Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, tören sonunda Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Dernegi Başkanı Osman Zor ve Yöneticileri fidan dikim alanını ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

SAKARYA VALIMIZ CETIN OKTAY KALDIRIM ILE DIKTIĞIMIZ AĞAÇ?
VE DERNEK YONETIMI bşk Osman ZorHarun Dayioğlu …ibrahim kurul…Osman Mete?
Bugun 11 11 2022 tarihinde diktigimiz Ağaçarin Gunun anlam ve onemine binayen önem arz eder?
SEVGILI PEYGAMBERIMIZ IN SÖZÜ
Dünya yikilacağini bilse bir insan elinde bir ağaç fidani varsa hemen onu toprağa diksin bu sözün Anlam ve onemi arz eder…!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir