Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Prof. Dr. Hasan Salih SAĞLAMI’ ı ziyaret etti.

Posted By on 18/12/2019

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği başkanı Osman ZOR, başkan yardımcısı M.Baki ARDIÇ, Orhan KAHRAMAN,  Asım PEŞİN, Mehmet BOZACI,  Hasan KILIÇ ,  Prof Dr. Hasan Salih SAĞLAM’ ı makamında ziyareti ile sağlık konusunda Sakarya’nın markası olduğunu, insan odaklı, sağlığa, sağlıklı insana hizmet etmek noktasında , sağlığın birinci değer olduğunu ve bu hizmeti yaparken onur ve mutluluğu içerisinde , meslek aşkı ile hizmet etmekten onur ve mutluluk içinde, mesleki kariyer olarak, mesleği geliştirerek uzmanlaşan, uzmanlığı profesörlük noktasına getiren Prof. Dr. Hasan Salih Sağlam’ ı ordinaryüs makamlara geleceği inancımız tamdır.

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği başkanı Osman ZOR,  Prof Dr  Hasan Salih SAĞLAM hocamıza Prof unvanlı bir kalem hediye ederek , mesleki belgelere bu kalemle imza atmayı Allah nasip  eder inşallah.

Sakarya’da, Sakarya Üniversitesi bünyesinde Tıp dalı kurulması, sağlık uzmanlarının kariyer yapmalarına ,kariyerlerini destekleyen eğitim imkanıyla belge almalarına büyük imkandır.Bu durumu değerlendirmede dayanışma ruhunun kariyer imkanına ışık tutacaktır.

NOT: Prof. Dr. Hasan Salih SAĞLAM kariyeri ile mesleki faaliyetleri yürütürken,himayesinde genç asistanlarını mesleki bilgi, beceri, uygulamayı birlikte öğretici durumda ağabeyi, baba şefkati ile asistanları yetiştirirken mesleki sevgi ,hoşgörü,meslekte başarının sırrı olduğunu, hasta ile doktor  ( SEVGİ ) arasında ki köprü , bağlantı,iletişim ,sevgi hamurunda başarıya ulaşır vurgusunu asistanlara icraatı ile canlı göstermektedir. Prof Dr. Hasan Salih SAĞLAM şahsında meslektaşları her birerleri kalbi gönülden paylaşırız.

Prof. Dr. Hasan Salih SAĞLAM beyin jimnastiğini kitaba aktararak kalıcı belge durumu bir kitabı Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği  başkanı Osman ZOR’ a derneğinizin arşivinde ivme kazandırsın, umarım ileriki  zamanlarda mesleki tecrübelerimi ,bilgi hazinemi, prof ünvanlı  bir kitap yazdığımda Allah ömür verirse böyle bir kitap yazdığımda ,Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğine hediye  etmeyi Allah Nasib eder inşallah.

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği faaliyetlerini Sakarya’ da ki üst düzey kurumlar ile  bilgi paylaşımı icraatların Sakarya’da tüm sivil toplum örgütlerine örnek olacak markalaşmış ,derneğinizi kalbi gönülden kutlarım Prof. Dr. Hasan Salih SAĞLAM olarak. Sayfa okurlarımıza saygı ve hürmet arz ederiz.Prof Hasan salih sağlam

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir