Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Sakarya Pamukova cumhuriyet savcısı Ömer Faruk TOSUN’ u ziyaret etti.

Posted By on 16/12/2019

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği başkanı Osman ZOR, başkan yardımcısı M.Baki ARDIÇ, Orhan KAHRAMAN ve Hasan KILIÇ, Sakarya Pamukova cumhuriyet savcısı Ömer Faruk TOSUN’ u makamında ziyaret etti.savcı pam

             Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği başkanı Osman ZOR dernek  faaliyetleri ile ilgili proje çalışmalarından bahsetti.  Büyük ailenin önemi vurgulandı. Toplumun oluşmasında  en temel unsur ailedir. Aile sağlam ise toplum ve millet o derece sağlam olur. Ruhen ve fiziksel olarak sağlıklı bireylerin yetişmesi için büyük aile çok önemlidir.
Kültürümüzün ve Doğal kaynaklarımızın korunmasında en önemli unsur iyi yetişmiş insandır. Büyük aile eğitimli bireylerin yetişmesine katkı sağlar.

savcı pamukova

              Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Başkanı Osman ZOR, dernek faaliyetlerinde büyük ailenin korunması ile ilgili çalışmalara önem verdiklerini ve bu çalışmaları yaparken kamu ve kamu kuruluşları ile ortak projeler yürütüldüğünü ve şu anda cumhuriyet savcısı Ömer Faruk TOSUN’ a derneğin bilimsel dosyasını takdim etti. Dosyada içerik olarak bilgi alışverişi yapıldı. Savcı bey hayranlıkla mutluluk, dosya içinde hamur lanmış, bir nebze de olsa katkı verebilirsek ne mutlu bize , fikir alışverişi ileri ki zamanlarda tekrar görüşmek üzere diyerek vedalaşıldı. Okurlara saygı ve hürmetle arz ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir