Şehirde Yaşam kültürü Sorunu

Posted By on 10/12/2015

Şehirde Yaşam kültürü Sorunu

 

Sokakta yürürken başınıza vücudunuza akan ıslaklıklar.  

Dönüp baktığınızda klimaların su sorunu sokakta yürüyen insanın giysisini kirletmesi keyfiyet mi kültür erozyonu hukuk sorunu bu konuda gelişmiş ülkelerde bu benzer kusurlara büyük ceza kesilir.

 

Şehir merkezinde vatandaşın yürüme yolunu ihlal eden sorunlar yürüme yoluna cephe dönercilerin yürüme yoluna sıçrattıklarında yağlar.

 

 Yolda yapışkan dürümü her tür tozu emisyon yaparak kirli oluşu ve hijyen olması sokağın pis kokulu duruma dönüşmesine ne demeli.

 

 

birincihaber83

Vatandaşın yürüme yolunu engelleyen yol işgaller. Yol işgali için duruş yürüme yolunu rahatça yürümeye önem verilmesi, sorun insan hakkı ihlali değil mi?

 

Özellikle mesai saatinden sonra yürüme yolunun üzerine çekilen arabalardan dolayı?  

İnsan yurume de arabaların işkali yola çıkan arabalardan dolayı yayalar yürüyemıyor.

 

Yoldan geçmekte olan arabaların yayaya çarpmadaki zorluklara maruz kalan yayalarda insan yürüme yolunun işgalindeki hakkını istiyor.

 

 İnsan hakları ülkemizde sessiz çoğunluk, varlıği bilinmeli? ve yöneticiler yetkili taraflar bu sorunların olmaması için yetkili oldukları sorunlar, çözümdeki yonetıcıler i keyfiyetçiler ihlali olamaz.

 

 

Milat tarihi 1999 Depreminden sonra Ülkem için düşündüğümü kaleme aldım paylaşılmasını istediğimi ilgili kurum ve makamlara gönderdim. Ben T.C.vatandaşı Osman Zor İle ile iletişim kurmak isteyenlerin dikkatine 0264,2770082—/  0545,5560618 —İLETİŞİM -83-

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir