SU VE OKSİJEN

Posted By on 10/12/2015

SU VE OKSİJEN

 

Canlıların olmazsa olmazı olduğunu bilmek yetmez. SU VE OKSİJEN her canlının varlık nedenidir. Canlı olan tüm varlıklar var olurken SU VE OKSİJEN vücut yapısını var eder.

Doğal hayat, zaman boyutu yenilendiği değişimler, küresel araştırmacılar, dönüşümü belgelerle beyan eder. Tarih ve bilimsel veriler değerler, kaynaklar özü gören, araştıran, gelişimi dönüşümü, bilim dalının her birimi, gelişim argümanları insanlığa ışık tutmaktadır.

İnsan ve canlıların olmazsa olmazı ne kadar SU VE OKSİJEN aldığı ve yaşam ile örtüştüğü süre; vücut ihtiyacı, SU VE OKSİJEN oranı ne kadar olmalı, ne kadar olursa sağlıklı bir ömür, sıhhatli yaşanabilir. Konusunda çoğulcu bireyler için yeterli olduğunu söylemek mümkün değil..

SU VE OKSİJEN , doğal hayat ,canlılar boyutu kendi ellerimizle kirletme süreci ortak kabul sendromu , uyku hali duruşu , kirliliğe taraf olanla , seyirci olan Aynı dürbünde duruşu , narkozlu hasta misali , bu süreci anlatabilmek , kolay tanımı yok….Rahatsız olanlar aynı zamanda kirletenler olunca TANIMI anlatılması zor oluyor…

Küresel dönüşüm o kadar hızlı yaşanıyor ki bilim teknolojisi, zamanı, hızlı kullanabilmesi

İçin bilim adamları birbirleri ile yarışır misali denge değerlerini daraltarak buluşnu nasıl uygulanabilir formülüne odaklanmış toplumsal kabulü yükseltecek hertür olasılıkları deney gibi

Kullanırken  Narkozlu hasta misali Aynı dürbünde bakışı birey özde Kendi talebi bağlamında Tüketici Robot misali Kirliliğin parçası durumunda.

SU VE OKSİJEN insan varlığının olmazsa olmazı olduğu Halde Narkozlu insanlar robot misali yaşama terk ediş… Bireyler Teknolojik Aygıtlarla iç içe yaşama dürtüleri SU VE OKSİJEN Yetmezliği insan ömrünü Esir alması, Bireyin Bedensel ihtiyaçları % desi tanımdan müzdarip

 Birey Vücunun (4) de 3ü su olduğunu doğru tanımayışı Vücudun % 75 i Su bu tanımın Yaşatılması Birey Su talebini Sorgulamadan yaşar olduğu Günümüzdeki Hastalıkların yaygınlaşması? Birey Su Tüketimini Günlük alıyor.

 Normalde Temiz su tüketim miktarı (3) litre oluşu Temiz Su içmeyen Bireyler Hertürlü hastalığa Kapı aralığı açar Bilimsel verilerle Gözlem oluşu beyanı doğru okunmayınca Vücudu savunan Hücreler Ölürken Saldırgan Mikroplar vücudu esir alıyor.

 

birincihaber45

Beyine giden Oksijen Yetmezliği olan ortamlarda yaşamakta olan yerleşim Alanları temiz Hijyenik yeterlilik Yok ise ve yeteri kadar Temiz su içil,meyişi Hertürlü Hastalığın Tehlikesi Beyan değilmi….?

Bilim otoriteleri insanın günlük Temiz su (3) litre içmesini beyan ederlerken bireyler Temiz suyu nekadar içiyoruz sorusunu kendimize soruyormuyuz….? ve Oksijen tanımını Yeteri kadar biliyor ve sorguluyormuyuz…..?

Vücut Yeteri kadar Temiz oksijen Alamayışı durumunda Kirli havaya maruz kaldıkça Beyin Fonksiyonları Yavaşlar ve oksijensiz kalan hücreler ölürler……

Kirli Havada Yaşayan insanlar Uyku sürecinde vücutları Dinlenemezler Gündüz İŞ yaşamında Yorgun ve ve, rim gücü, düşer. Kirli Hava Kirli Su Kirlilik birde düşünce Dalgaları Ritmik Kirliliğin esareti ile Giritleşmişse Hafıza Yansıması Deprem Dalgaları Toprağın Kimyasını Bozduğu gibi Kirli Hava Vücut Kimyasını Bozar.

Temiz Su ve Yeterli O ksijen Alamayan Bireyler Bilmeliki Kazandıkları Mallar Bireyin Sağlığını Ekonomik olarak Geri Satın Alamaz. Bu Böyle Bilinmeli…

 

Milat tarihi 1999 Depreminden sonra Ülkem için düşündüğümü kaleme aldım paylaşılmasını istediğimi ilgili kurum ve makamlara gönderdim. Ben T.C.vatandaşı Osman Zor İle ile iletişim kurmak isteyenlerin dikkatine 0264,2770082—/  0545,5560618 —İLETİŞİM -45-

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir