TARIM İLAÇLARI ARILARIN ÖLÜMÜ SORUNLARI

Posted By on 19/08/2022

                                                   

        Tarım ilaçlar yoğunlaşmış kıymasal zararlar i uzun vade de? Tarım ilaç i toprağa atmam diyenler toprağı ilacın etkisinden arındırmak için? İlaç a bağımlı topraklar aslına dönebilecek sure -7- yıl esareti olur. Tarım toprağını ilaçtan arındırmak için bu sure yetmez. Nasıl olmalı Tarım toprağı yerler işlem olarak derin derinden toprak altı üst işlem olma i Donuşum işlem yapılımı. Her yıl aynı işlem yapılmalı ki Tarım ilacın etkisinden kurtulsa İLAÇ KEYFIYET İ ORTADAN KALKSIN

      Tarım toprağı bir neslin esaretinde olmaz. Olamaz. Tarım toprağı nesilden nasıla ürün üretecek diye yaratılmıştır. Tarım toprağı bireyin tapısı olması bu toprağın tasarrufu bendedir Olmaz. OLAMAZ

      Hatta Yerel belediyeler in tasarrufunda da Olmamalı? Ortak ilim AKIL ile Tarım toprakları korunması için hukuksal yasal koruma İlke bilgi belge kayıt ortak ilmin ışığında dayanma.

(((- Ülkeler in bilim kurullarının hazırladığı bilgi belge kararlarını Tüm Ülkeler bu bilgi belgeleri ortak aklın ışığında bu belgeler hukuken imzalamalı-)))

     Tarım toprakları üzerinde oynanan oyunlar? Bazı Ülkelerin oynadığı oyun var. Genleri değiştirilerek bir dönemlik tohum üretiliyor? Bir yıl sonra tohumdan tohum olmuyor? Ne den mi Tohum hormonlu ve bir yıl ile orantılı hazırlanmış tohum GENLER Hormonlu genleri değiştirilmiş bu tohumlara bağımlı olunması için hazırlanmış tohumlar BU tohumlar?

     ((( – Tarım ilaçları Bal arılarını öldürüyor – )))  Aslında bal arıları Tarım ürünleri çiçek açtığı dönemde arî çiçekten çiçeğe konarak ürünleri döller- )))

      Bal Arıları olmaz sa.  Dünyada tarım ürünler döllenmez.  VE İKİ YİL İÇİN DE hiç bir canlı beslenemez ve ölümler başlar dünyada?

     Tarım ilaçları havayı suyu doğayı tüm can canlılığı kirletiyor? Tarım ilaçlar çimene ota geçiyor… VE ET SUT ilaç esaretinde oluyor?  Tarım ilaçları havada karada biyolojik canlıların ölümüne sebep oluyor.

     Tarım ilaçlar Ve genleri değişen Tarım ürünler in sağlıkta ki zararları için bilim insanlar i yazıyor.  Ve diyor Kİ  %   dilimi ben söylemeyeyim okuyan sen;  SEN tıkla bak acı tabloyu sen oku?

      Tarım ilaçlar? Ve genleri değişmiş Tarım tohumlar Ürünlerde nelere sebep olduğu insanların çaşıtlı hastalıklara yakalandığını ben soylamıyorum?  HASTALIĞA YAKALANAN İNSAN SOYLIYOR?

      Tüm varlıkları yaratan ALLAH ilminde ne bir fazla ne bir eksik bulamazsın diyor ALLAH? Kuran İLMİ İLE ÖĞRETİYÖR KURAN ayetler?

      Yaratan her varlığı bir biri ile uyumlu yarattı? Doğadaki yaşamı inceleyen bilim insanlar in raporları ortada?  Doğada ki uyum a hayran kalıyorlar BİLİM İNSANLAR?  TIKLA. WWW.OSMANZOR.COM

      Doğaya toprağa suya havaya yaşama niye müdahale?  Neden Yapılır i insanlar sorulma; Neden niçin sorgulamayan toplum oluyor; insanlar?  Dünyada ebedi kalacakmış gibi hareket eden O  O O olanlar var ya Ölüm anı hanı dun yaşayanlar nerdeler. Aldanma dun yamalına ÖLÜM VAR CANLAR-2-

SAKARYA KÜLTÜR VE DOĞAL KAYNAKLARI KORUMA DERNEĞI BİLİM KURULU ADINA ARZ EDERIM         

      BŞK OSMAN ZOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir