Tüketicinin Sesi

Posted By on 09/12/2015

Tüketicinin Sesi

 

Üretim yapmanın kuralları kiriterlerle belirlenmiştir olmazsa olmazlar kırılamaz üretim yapmak için insan haklarının ihlal edilmesi adına üretim yapılamaz.
Yediğimiz gıdalardan içtiğimiz sıvılardan giydiğimiz giysilerden, teneffüs ettiğimiz havadan yaşamımızı tehdit eden imalatın her çeşidinden korunma müeyyidelerinin kırılmasını üretim yapabilme adına insanlık kusuru işleyenleri sorgulama durumu elzem boyutlardadır.
Sakarya da kiraladıkları depolarda stokladıkları ne olduğu sorun olan gelinlik çeyizi deyip yorgan takımı dedikleri malzeme ile Sakaryalıyı aldatmaları
Sakarya da resmi kayıtları olmayışlarından dolayı sağlığa ne kadar zarar verdiği bilinmeyen malzemeleri.
Sakaryalının hem sağlığını hem emeğini alıp götüren adreslerin belirlenmesi için ilgili bu konuyu ele alması gerektiğini düşünüyoruz….

 

birincihaber19
Yurt dışında yasaklanan boya türleri Türkiye deki korsan firmalar tarafından kullanıyor bu boya ile boyanan imalat malzemeleri kullanılma durumunda terletme yapıyor terleyen insanın kıl dipleri açılır

Açılan kıl diplerinden vücuda giren boyaların zararları vücudun savunma hücrelerini öldürüyor metabolizması bozulan insanın direnci düşürüyor zamanla savunma direnci insanlar her tür hastalıklara maruz kalacağı bilinmektedir bilim duyenleri böyle diye söylüyor.
Sağlığa zararlı üretenler sorumlular bilmelidirler insanlar artık haklarını sorguluyor…
Avrupa ülkelerinde hormonlu ürün üreticileri mercek altında
Türkiye deki üreticilerin kullandıkları ilacı hormonları garibim köylüye satılışının müeyyidesi bile yok köylüye kullanma kılavuzu Türkçe olmayan hormonları veriyorlar köylüm kullanırken yeterli bilgi sahibi olmayışından kullanma sırasında birebir kendisi zehirlenebiliyor ve ürünü zehirliyor.

Üründen kullananlarda zehirleniyor arazideki zehir sulara karışıyor sular nerde nasıl kullanılıyorsa geniş anlamda insanlığı tehdit ediyor
Tüketim durumundaki bizler sağlığımızı tehdit eden kurum ve kuruluşların üretimlerini yönlendirme argümanları, bilimden uzaklaşmalarına durdemeliyiz.

Bütün canlılar ve insanlar hakları olduğu.? Bilinmeli menfaati kötüye kullananların halk sorguluyor bilinmeli..

Milat tarihi 1999 Depreminden sonra Ülkem için düşündüğümü kaleme aldım paylaşılmasını istediğimi ilgili kurum ve makamlara gönderdim. Ben T.C.vatandaşı Osman Zor İle ile iletişim kurmak isteyenlerin dikkatine 0264,2770082—/  0545,5560618 —İLETİŞİM-19-

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir